یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
خانه » به کجا سفر کنیم » باید و نبایدها در کشور تایلند۳
باید و نبایدها در کشور تایلند۳

باید و نبایدها در کشور تایلند۳

نتیجه تصویری برای بایدها و نباید ها در کشور تایلند

۷- رعایت نظافت شهر یک قانون است!
در تور بانکوک هرگز بر روی زمین زباله نریزید. ریختن هرگونه زباله، ته سیگار و آب دهان در سطح شهر بانکوک خلاف قوانین بوده و متخلف با جریمه نقدی روبرو خواهد شد.
۸- حفاظت از خود در مقابل نیش حشرات را فراموش نکنید!
کشوری با جنگل‌های گرم و مرطوب استوایی است که به علت شرایط آب و هوایی که دارد زیستگاه حشرات گوناگون می‌باشد. پس حتماً از پماد ضد نیش حشرات بر روی پوستتان استفاده کنید.
۹- این شماره‌های ضروری را به یاد داشته باشید!
ممکن است در هنگام خرید در تایلند با فروشنده به دچار اختلاف‌نظر شوید و یا در مناطق دیدنی تایلند با رفتارهای غیراخلاقی مواجه شوید، در این صورت آرامش خود را حفظ نموده و با شماره تلفن پلیس جهانگردی تایلند ۱۱۵۵ تماس بگیرید تا به مسائل پیش‌آمده رسیدگی کنند. در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات درست و موثق در مورد جاذبه‌های توریستی تایلند نیز می‌توانید با شماره تلفن اداره جهانگردی تایلند ۱۶۷۲ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در ضمن خرید بیمه مسافرتی درتور تایلنداز ضروریات است زیرا هزینه‌های درمانی در کشور تایلند بسیار بالاست، شماره نزدیک‌ترین نمایندگی بیمه مسافرتی خود را نیز به یاد داشته باشید تا در مواقع لزوم با مشکل مواجه نشوید.

کشور چین از کشورهای فوق‌العاده زیبای دنیا به شمار می‌رود. تور چین را از دست ندهید. اگر قصد سفر به چین را دارید میتوانید تور چین را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است