باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
خانه » به کجا سفر کنیم » باید و نبایدها در کشور تایلند۲
باید و نبایدها در کشور تایلند۲

باید و نبایدها در کشور تایلند۲

نتیجه تصویری برای بایدها و نباید ها در کشور تایلند

۳- رعایت پوشش در بازدید از معابد !
مذهب اکثر مردمان تایلند بودائی است؛ بنابراین معابد زیبا، مجسمه‌های بودا و هر آنچه برای شما شگفت‌انگیز و زیبا به نظر می‌رسند برای آن‌ها مقدس هستند. در هنگام ورود به معابد از لباس‌های مناسب و پوشیده استفاده کنید و حتماً در هنگام ورود به جایگاه مجسمه‌های بودا کفش خود را درآورید.

۴- قوانین رانندگی در تایلند و کرایه کردن موتورسیکلت!
با کرایه کردن موتورسیکلت در پاتایا و یا بانکوک، شما موظف خواهید شد که کلیه قوانین راهنمایی و رانندگی را در تایلند رعایت کنید. استفاده از کلاه ایمنی، ایستادن پشت چراغ قرمز در چهارراه‌ها و رعایت سرعت مجاز ازجمله این قوانین هستند. در غیر این صورت جریمه نقدی خواهید شد و باید آن را بپردازید تا بتوانید به موتورسواری در تایلند ادامه دهید.
۵- هشدارهایی در مورد خوراک در تایلند!
در هنگام قدم زدن در خیابان‌های تایلند، چرخ‌دستی‌های مخصوص فروش خوراک‌های خیابانی را مشاهده خواهید کرد و بوی خاص آن‌ها به مشامتان می‌رسد. پیش از خرید غذاهای تایلندی و امتحان کردن آن‌ها حواستان را جمع کنید؛ زیرا انواع حشرات، مار و عقرب سرخ‌شده از اغذیه عادی در تایلند به‌حساب می‌آید که شاید برای شما خوشایند نباشد. آب لوله‌کشی نیز در بیشتر مناطق محلی تایلند غیر قابل شرب است و برای حفظ سلامتی خویش از آب‌معدنی استفاده کنید.
۶- جایگاه خانواده سلطنتی در تایلند!
خانواده سلطنتی در کشور پادشاهی تایلند از احترام و جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و مطابق با فرهنگ سنتی تایلند تمامی مردم احترام به پادشاه را حفظ می‌کنند. پس اجتناب از بحث‌های سیاسی و هرگونه توهین و بدگویی از خاندان سلطنتی تایلند خلاف عرف و قانون محسوب می‌شود.

کشور چین از کشورهای فوق‌العاده زیبای دنیا به شمار می‌رود. تور چین را از دست ندهید. اگر قصد سفر به چین را دارید میتوانید تور چین را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است