هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
خانه » به کجا سفر کنیم » باید و نبایدها در کشور تایلند۱
باید و نبایدها در کشور تایلند۱

باید و نبایدها در کشور تایلند۱

شما به‌عنوان یک مسافر پس از خرید تور ارزان  در بدو ورود به این کشور و در طی سفر، با باید و نبایدهایی مواجه خواهید شد. دانستن نکات ضروری  که در مذهب، فرهنگ، آداب‌و رسوم، آب‌وهوا و یا قوانین گمرکی تایلند ریشه دارند به شما کمک خواهد کرد تا سفری بدون دغدغه و با آرامش خاطر را تجربه کنید و در انتها خاطرات خوشی از سفر برای شما باقی بماند. در ادامه با توریابی همراه باشید تا با نکات خاص آشنا شوید!
۱- در سفر به سرزمین لبخندها همواره آرام و خندان باشید!
مردمان تایلند بسیار خونگرم و مهربان می‌باشند و از هرگونه نزاع و مشاجره دوری می‌کنند. برای رعایت فرهنگ محلی تایلند از نزاع و درگیری دوری کنید، همواره لبخند به لب داشته باشید و مانند آن‌ها هنگام سلام برای ادای احترام دو دست خود را در مقابلتان بگیرید و به هم بفشارید (مانند حالت دستان بودائیان هنگام مراسم دعا). هرگز با پایتان به چیزی اشاره نکنید و از لمس کردن سر افراد بپرهیزید زیرا سر مقدس‌ترین قسمت بدن محسوب می‌شود؛ و نیز حواستان باشد که با انگشت به‌طور مستقیم به چیزی اشاره نکنید. همچنین لازم است در هنگام ورود به خانه مردمان محلی، بازدید از معابد و ورود به برخی مکان‌ها کفشتان را درآورید.
۲- داروهای ممنوعه در سفر به تایلند!
اگر در فرودگاه تایلند وسایل شخصی عادی و یک باکس سیگار همراهتان باشد مجاز به ورود خواهید بود. اما  در مورد داروهای غیرمجاز در سفر به تایلند بسیار مراقب باشید زیرا همراه داشتن و حمل داروهایی با نام‌های تجاری سودافد (Sudafed) و یا سینوتب (sinutab) و افرینول (Afrinol) غیرقانونی بوده و متخطیان به مجازات ۱۰۰ هزار بات جریمه نقدی و پنج سال زندان محکوم می‌شوند.

تور ارمنستان به دلیل نزدیکی و هم مرزی با کشور ایران ازجمله تورهای محبوب گردشگران ایرانی می‌باشد. قیمت تور ارمنستان به دو شکل زمینی و هوایی انجام می‌شود و تور زمینی ارمنستان نیز به دلیل عبور از جاده‌های بسیار سرسبز و خوش‌منظره مورد توجه می‌باشد. قیمت تور ارمنستان در لیست زیر می‌توانید آژانس‌های ارائه‌ دهنده تور ارمنستان را مشاهده نمایید.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است